SPL - Muhasebe ve Finansal RaporlamaEğitimi

SPK Düzey 2 ve Düzey 3 lisanslama sınavlarına hazırlanmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Bu Eğitimde Neler Öğreneceksiniz?

SPL - Muhasebe ve Finansal Raporlama eğitiminde aşağıdaki soruların tümüne yanıt bulacak, kendinizi bu konularda geliştireceksiniz.

Muhasebenin temel kavramları ve genel ilkeler

Finansal raporlamaya ilişkin kavramsal çerçeve

Türkiye'de muhasebe uygulamalarının yasal çerçevesi

Bağımsız denetime ilişkin temel kavramlar

Sermaye piyasasında bağımsız denetim

Açıklama

Sermaye piyasası hizmetleri verebilmek için Sermeye Piyasası Faaliyetleri Lisansı almak zorunludur. Bu eğitimlerde Düzey 1, Düzey 2, Düzey 3 ve Türev Araçlar lisans sınavlarına hazırlık amaçlanmaktadır.

Muhasebe ve Finansal Raporlama Eğitimi, Gerçekleşen ticari ve finansal faaliyetlerin, Kayıtlara aktarılması ile ilgili temel kural sistematiğini ve yasal çerçevesini içermektedir. Bu eğitimle ayrıca Finansal Raporlama, Bağımsız Denetim ve Sermaye Piyasasında Bağımsız denetimi konularını kapsamaktadır.

Bu ders Düzey 2 ve Düzey 3 lisanslarına sahip olmak için alınması gereken derslerden biridir.

Eğitim Süresi

SPL - Muhasebe ve Finansal Raporlama eğitiminin toplam süresi 6 saat 4 dakikadır.

Eğitmen

Gazi Üniversitesi-İşletme Eğitimi alanında yüksek öğrenimimi tamamladım. Borsa Aracı Kurumlarında sermaye piyasaları alanında görev yaptıktan sonra bir süre üniversitede ders verdim. Buralardaki bilgi ve deneyimlerimi sektör çalışanlarına aktarmak üzere, Finans ve Bankacılık sektörün önde gelen kurumlarına eğitim hizmeti vermekteyim. Uzmanlık alanım Sermaye Piyasası Faaliyetleri lisanslama ve Teknik-Temel Analiz eğitimleridir. İş hayatına yeni katılacak gençler ve serbest meslek icra eden profesyoneller için finansal tablo okuma, Teknik ve Temel Analiz konularında bilgilenmelerini sağlayacak içerikler üretmekteyim.

Erol Önder
Erol Önder

Fiyatlandırma

SPL - Muhasebe ve Finansal Raporlama Eğitimi ile Doğru Yatırım Kararları Alın

450
  • Yeni üyelere 1 Ay Fintables PRO hediye

  • 12 Ay Boyunca Eğitime Erişim

Eğitimi Satın Al

Sık Sorulan Sorular

Eğitimi indirebilir miyim ve paylaşabilir miyim?
Eğitimler indirilemez, kayıt altına alınamaz ve paylaşılamaz. Fintables Bilişim Teknolojileri A.Ş. hizmetinde sağlanan tüm içerikler dahil olmak üzere tüm Fintables hizmetleri, telif hakkı, ticari marka veya diğer fikri mülkiyet yasaları ve anlaşmaları ile korunmaktadır.
Eğitime nasıl erişebilirim?
Satın aldığınız eğitimlere Fintables.com üzerinden üye girişi yaparak erişebilirsiniz.
Eğitime erişim süresi ne kadar?
Eğitimlere 12 ay boyunca erişebilirsiniz.
Eğitim sertifikasını nasıl alabilirim?
Eğitimi tamamladıktan sonra Fintables üyesi olduğunuz mail adresinize eğitim sertifikanız gönderilecektir. (SPL eğitimlerinde sertifika verilmemektedir.)
Ödeme yapma seçeneklerim nelerdir?
Kredi ve banka kartlarınızı ödeme için kullanabilirsiniz. Alternatif olarak eğitimi havale ile satın almak isterseniz buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eğitimi iade edebilir miyim?
Sadece eksik veya hatalı alımlar için 24 saatlik süre zarfı içerisinde iade imkanı sağlanmaktadır. Tamamlanan eğitimler için iade sağlanamamaktadır.
Yenilikçi temel analiz platformuFintables'ı ücretsiz deneyin