Fintables Akademi

Finansal okuryazarlığınızı
geliştirmenin en etkili yolu
Eğitimler
Rasyo Analizi
Likidite oranları, kaldıraç oranları, karlılık oranları ve piyasa çarpanları gibi Rasyo Analizinin en önemli alt başlıklarını bu eğitimde bulabilirsiniz.
Yunus Şahin
Finansal Tablolar
Bilanço analizi, gelir tablosu ve nakit akım tablosu gibi alt başlıklar ile temel analizin en önemli bileşenlerinden biri olan Finansal Tabloları tüm detaylarıyla bu eğitimde öğrenebilirsiniz.
Yunus Şahin
Değerleme Yöntemleri
Değerleme yöntemleri, şirket analiz süreci, içeriden öğrenen işlemleri ve halka açıklık oranı gibi konular ile Değerleme Yöntemlerinin tüm detaylarını bu eğitimde öğrenebilirsiniz.
Serkan Ünal
Finansal Tablo Analizi
Finansal tablolar, finansal analiz, finansal oranlar alt başlıkları ile Finansal Tablo Analizinin tüm detaylarını bu eğitimde öğrenebilirsiniz.
Serkan Ünal
Hisselerin Stratejik Analizi
Rekabet avantajının önemi, şirketlerin stratejik analizi, şirketlerin rekabet avantajları ve örnek sektör analizi gibi alt başlıklar ile Hisselerin Stratejik Analizi konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.
Serkan Ünal
Portföy Yönetimi
Yatırım alternatifleri, çeşitlendirme, hisse senetlerinin sınıflandırılması, nakit ayarlaması, hisse alım stratejileri alt başlıkları ile Portföy Yönetimi konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.
Serkan Ünal
Vadeli İşlem Ve Opsiyon Piyasası
Vadeli işlem ve opsiyon piyasası, VİOP işlem örnekleri, yatırımcı psikolojisi, işlem stratejileri ve uygulama konularının tüm detaylarını bu eğitimde öğrenebilirsiniz.
Ali Acer
Yenilikçi temel analiz platformuFintables'ı ücretsiz deneyin