Rasyo AnaliziEğitimi

Bireysel yatırımlarınızı daha verimli yönetmek ve rasyo analizi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu eğitim tam size göre!

Rasyo Analizi Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

Rasyo Analizi eğitiminde aşağıdaki soruların tümüne yanıt bulacak, kendinizi bu konularda geliştireceksiniz.

Rasyo Analizi nedir?

Rasyo Analizinde en önemli noktalar nelerdir?

Likidite Oranları nedir?

Kaldıraç Oranları nedir?

Faaliyet Etkinlik Oranları nedir?

Karlılık Oranları nedir?

Piyasa Çarpanları nedir?

Rasyo Analizi Fintables'da nasıl yapılır?

Açıklama

Fintables kurucu ortağı ve finansal analist Yunus Şahin tarafından hazırlanan Fintables Rasyo Analizi Eğitimi ile bireysel yatırımcıların, şirketlerin finansal tablolarından elde edilen verilerden oluşan rasyolar ile şirketlerin finansal durumları hakkında farklı bakış açıları edinebilmelerini ve yatırımcıların finansal okuryazarlıklarını geliştirmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Temel analizin en önemli bileşenlerinden biri olan Rasyo analizini tüm detaylarıyla bu eğitimde öğrenebilirsiniz. Eğitim içeriğinde, likidite oranları, kaldıraç oranları, karlılık oranları ve piyasa çarpanları gibi rasyo analizinin en önemli alt başlıklarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu eğitim ile sektörel gelişmelerin hisse senedi yatırımında ne kadar belirleyici olabileceğini gözlemleyebilirsiniz.

Rasyo Analizi Eğitimi, aynı zamanda Fintables platformunda bulunan grafiklerin, tabloların, verilerin nasıl inceleneceği konusunda da kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Fintables platformunun kullanıcı dostu arayüzü ve kolay okunabilir verileri sayesinde teori ve pratik bir arada ele alınmaktadır.

Fintables Rasyo Analizi Eğitimi ile tüm yatırımcıların rekabetçi piyasada bilgili ve donanımlı olabilmelerini hedeflemekteyiz. Fintables tarafından özenle hazırlanan eğitim ile siz bireysel yatırımcıları karar alırken spekülatif ekosistemden çıkarmayı; sizleri somut ve nesnel düşünceyle yatırım yapabileceğiniz bilgi ekosistemine dahil etmeyi tasarlamaktayız.

Eğitim Süresi

Rasyo Analizi eğitiminin toplam süresi 1 saat 40 dakikadır.

Eğitmen

Bilgi Üniversitesinde İşletme Lisans mezunu olduktan sonra yine aynı üniversitede Finansal Ekonomi Yüksek Lisansını bitirmiştir. SPK düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansı sahibidir. An itibariyle Hedef Portföy ve İnfo Yatırım’da araştırma uzmanı olarak görev almaktadır. Aynı zamanda Fintables’ın kurucuğu ortağı olarak tüm bireysel yatırımcıların kolaylıkla temel analiz yapabilmelerine destek vermektedir.

Yunus Şahin
Yunus Şahin

Fiyatlandırma

Rasyo Analizi Eğitimi ile Doğru Yatırım Kararları Alın

Rasyo Analizi Eğitimi
450

  • Yeni üyelere 1 Ay Fintables Pro hediye

  • Eğitim Sertifikası

  • Eğitime Süresiz Erişim

Temel Analiz Eğitim Paketi
800 900

Yunus Şahin'in 2 kurstan oluşan Temel Analiz Eğitim Paketi'ne avantajlı fiyatla ulaşabilirsiniz.

  • Yeni üyelere 1 Ay Fintables Pro hediye

  • Finansal Tablolar

  • Rasyo Analizi

Sık Sorulan Sorular

Eğitimi indirebilir miyim ve paylaşabilir miyim?
Eğitimler indirilemez, kayıt altına alınamaz ve paylaşılamaz. Fintables Bilişim Teknolojileri A.Ş. hizmetinde sağlanan tüm içerikler dahil olmak üzere tüm Fintables hizmetleri, telif hakkı, ticari marka veya diğer fikri mülkiyet yasaları ve anlaşmaları ile korunmaktadır.
Eğitime nasıl erişebilirim?
Satın aldığınız eğitimlere Fintables.com üzerinden üye girişi yaparak erişebilirsiniz.
Eğitime erişim süresi ne kadar?
Eğitimlere süresiz erişebilirsiniz.
Eğitim sertifikasını nasıl alabilirim?
Eğitimi tamamladıktan sonra Fintables üyesi olduğunuz mail adresinize eğitim sertifikanız gönderilecektir. (SPL eğitimlerinde sertifika verilmemektedir.)
Ödeme yapma seçeneklerim nelerdir?
Kredi ve banka kartlarınızı ödeme için kullanabilirsiniz. Alternatif olarak eğitimi havale ile satın almak isterseniz buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eğitimi iade edebilir miyim?
Sadece eksik veya hatalı alımlar için 24 saatlik süre zarfı içerisinde iade imkanı sağlanmaktadır. Tamamlanan eğitimler için iade sağlanamamaktadır.
Yenilikçi temel analiz platformuFintables'ı ücretsiz deneyin