Gayrimenkul Sektörü

Gayrimenkul sektörü taşınmaz ve değerli olan arsa, konut, işyeri gibi varlıkları satın alan ya da üreten daha sonrasında bunları başka yatırımcılara satan ya da kiralayan şirketlerden oluşur.

Gayrimenkul Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
AGYO984,891,60012.21.63318.73
AKFGY2,977,000,0001.490.724.03
AKMGY1,638,870,72014.619.1114.76
AKSGY2,366,700,0008.420.5914.69
ALGYO2,060,800,0001.660.6812.43
ATAGY86,450,0003.011.4210.08
AVGYO271,188,0008.950.7527
DGGYO3,283,557,00412.0144.8
DZGYO844,000,0005.291.083.77
YGYO169,283,308-0.3213.94
YGGYO5,385,139,2006.471.8420.13
EKGYO10,488,000,0005.680.644.55
HLGYO3,375,500,0008.050.8874.99
IDGYO94,500,00056.811.65
IHLGM660,000,0005.330.679.15
ISGYO14,534,650,00010.442.6253.8
KLGYO1,506,600,0001.940.540.57
KRGYO493,020,00020.553.3956.56
KUYAS614,000,0003.622.1565.15
MRGYO508,200,0002.340.35
MSGYO543,588,8212.41.111.22
NUGYO1,619,730,8403.9211.53
OZGYO535,000,0000.850.5225.87
OZKGY4,338,880,0001.510.64.31
PAGYO1,089,240,0004.130.9517.6
PEGYO306,504,00017.852.16
PEKGY803,800,4952.40.744.53
RYGYO2,150,000,0001.370.5411.5
SNGYO9,456,684,8584.12.0814.7
SONME2,137,120,00076.457.93516.96
SRVGY4,370,600,0008.51.5229.58
TDGYO222,000,0007.072.7322.23
TRGYO7,800,000,0001.390.539.4
ZRGYO13,940,051,4009.751.64116.12
TSGYO2,619,500,00018.613.52183.72
VKGYO2,267,100,0003.820.886.26
BASGZ9,457,000,00014.473.725.59
KZBGY20,424,000,0001202.319.24
PSGYO2,396,800,000185.51.87
KGYO364,000,00015.653.421009.65
DAPGM5,932,000,00022.818.0219.73
SEGYO837,961,9416.111.0748.75

Gayrimenkul Sektör Verileri