Ambalaj Sektörü

Ambalaj sektörü sanayi ve perakendenin her dalına destek sağlayan sektörlerden biri. Bu sektörde firmalar plastik, kağıt, karton, cam, metal ve ahşap gibi ürünleri kullanarak üretim yapmaktadırlar.

Ambalaj Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
TIRE4,632,000,0009.285.397.58
BAKAB764,640,0008.192.168.15
BNTAS432,956,2505.341.375.55
DURDO742,000,00022.257.27.86
EMNIS145,328,00014.517.188.4
GEDZA502,485,1207.242.948.58
KAPLM914,800,00013.757.179.58
OLMK3,392,717,3259.244.417.76
SEKUR188,697,1501.095.96