Destek ve Hizmet Sektörü

Etkinlik planlama, fuar organizasyonu, güvenlik, danışmanlık, filo kiralama gibi alanlarda hizmet sağlayan şirketlerin faaliyet gösterdiği sektördür.

Destek ve Hizmet Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
BEYAZ845,350,00017.344.0419.49
CEOEM391,160,00012.53.5184.52
AKYHO193,588,20051.021.21
FLAP350,625,0009.95268.74
IDEAS169,385,0002971.619.2136.56
SERVE690,748,025819.9151.83
SNKRN156,120,7074.072.943.58