Holding Sektörü

Holdingler başka ortaklıkların paylarının bir kısmını ya da tamamını elinde bulunduran ve diğer ortaklıkların yönetimini yapan şirketler topluluğudur. Holdingler çatıları altında çok farklı sektörlerde faaliyetler gösterebilirler.

Holding Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
AGHOL11,996,510,30722.681.322.78
ALARK13,702,500,0006.062.94137.56
ATSYH388,800,00027284.87215.46
AVHOL264,102,50033.983.2623.57
BERA4,949,784,0005.361.344.76
BLCYT1,272,510,00010.232.387.5
BRYAT10,805,625,00024.161.6482.74
COSMO63,648,00115.572.6436.74
DAGHL267,840,00034.555.32289.64
DENGE498,000,0001.510.72540.63
DOHOL9,002,267,7112.650.641.65
YESIL296,700,00022.380.61
ECZYT6,378,750,00013.981.56
ECILC7,256,903,4009.020.9647.05
EUHOL125,400,000101.721.94
GLRYH382,800,0001.880.830.87
GLYHO2,281,500,00015.171.0324.54
GSDHO1,719,000,0002.30.551.98
IEYHO396,824,8853.030.683.22
IHLAS735,000,0003.050.471.03
IHYAY279,000,00012.780.67
ISBIR1,708,416,36011.082.095.55
ITTFH583,680,0005.910.665.2
KCHOL90,480,842,4244.571.224.16
KERVN294,252,540-0.5330.01
MARKA57,512,6005.57
METRO523,800,0001.560.34
MMCAS35,742,836316.99
MZHLD940,023,0009.7617.7
NTHOL5,824,838,4295.690.5915.11
OSTIM277,053,9466.921.096.12
OYLUM233,750,00028.264.126.4
POLHO3,428,420,0009.211.588.36
RALYH902,160,00013.716.4511.01
SAHOL37,318,987,8982.010.612.02
TKFEN7,873,600,00014.791.0433.67
UFUK2,986,488,66411.085.04135.04
UMPAS0.0000
VERUS4,301,500,00021.624.4296.87
OTTO239,728,80053.376.48
INVEO3,288,000,0009.372.04100.27
UNLU917,000,0008.551.419.68
HEDEF1,914,000,00048.742.3153.08
INVES6,952,500,00046.121.9296.02
IZINV265,830,2059.8789.08
KLRHO4,615,000,0003.141.65.84