İnşaat Sektörü

İnşaat, konut başta olmak üzere fabrika, okul, işyeri, depo, hastane gibi yapıları inşa eden, yol, baraj, köprü, tünel gibi altyapıların yapımını sağlayan sektördür.

İnşaat Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
ANELE590,950,0000.86
GESAN5,393,500,00018.785.4910.66
BRKSN134,160,0007.652.6912.04
CMBTN347,628,00014.7512.19
YYAPI312,051,8476.670.86
YBTAS1,945,010,00016.74665.59
EDIP196,950,000-1.0834.89
ENKAI107,340,000,00030.451.157.2
IHLGM660,000,0005.330.679.15
BRLSM859,860,000338.852.4976.42
ORGE692,800,0005.121.834.84
SANEL151,519,26415.41118.69
TKFEN7,873,600,00014.791.0433.67
TURGG1,402,064,84645.827.69
PAMEL4,337,798,675992.5827.11520.19
PNLSN1,024,500,00010.762.927.12
EUREN4,253,256,00026.717.9919.14