Menkul Kıymet Yat. Ort. Sektörü

Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıkları hisse senedi, tahvil ve bonolar, varlığa dayalı menkul kıymetler gibi varlıklara yatırım yapan ve bu kıymetlerin alım-satımından gelir elde eden kurumlardır.

Menkul Kıymet Yat. Ort. Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
ATLAS66,000,0003.570.67
ETYAT57,000,00012.281.363.44
EUKYO64,200,00012.871.444.04
EUYO51,200,00010.331.191.73
GRNYO83,250,00013.851.777.16
ISYAT497,857,7807.711.994.16
MTRYO64,680,0003.440.65
OYAYO216,800,00018.194.9514.95
VKFYO152,400,00041.194.6431.1