Metal Eşya ve Makine Sektörü

Metal eşya ve makine sektörü, sanayi içinde yatırım mallarını üreten sektördür. Diğer sektörlerde kullanılan makinelerin, bu makinelere ilişkin ekipman ve yedek parçaların üretiminden sorumludur.

Metal Eşya ve Makine Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
GEREL383,200,000137.52.6825.1
FORMT452,640,000373.951.9722.25
IHEVA339,985,0003.40.665.94
KATMR841,725,0001.319.66
KLMSN790,416,0001.346.7
BMSCH364,819,3508.711.856.75
MAKTK598,000,00019.673.5613.07
PRKAB5,192,938,302141.0811.731.66
SAFKR260,497,50010.861.798.2
ULUSE14,904,000,00047.08526.28
VESBE13,872,000,0007.792.535.82
VESTL7,816,131,2083.640.773.26
MAKIM0.00
ERCB2,490,210,80260.631.6317.77
IMASM1,975,800,00058.914.1759.68