Mobilya ve Dekorasyon Sektörü

Mobilya ve Dekorasyon sektörü, dekoratif ürünler ve masa, sehpa, sandalye, koltuk, dolap, karyola gibi mobilyaların tasarımı, planlaması ve üretimi faaliyetlerini yürütmektedir.

Mobilya ve Dekorasyon Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
YONGA361,200,00015.555.2112.46
YATAS2,176,578,4827.361.995.41
ORMA782,272,0001.167.14
SUMAS384,356,7008.624.365.9
DGNMO854,000,00056.74.326.49
GENTS974,000,0007.292.246.71
KLSYN953,437,793836.771.7213.91
EUREN4,266,758,40026.798.0119.2