Taş, Toprak, Çimento Sektörü

Taş, toprak ve çimento sektöründeki şirketler yeraltı ve yerüstü kaynaklardan elde edilen ürünlerin işlenmesi ve inşaat başta olmak üzere çeşitli sektörlere tedarik sağlanmasından sorumludur.

Taş, Toprak, Çimento Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
QUAGR6,316,800,0008.254.6911.29
AFYON1,324,000,00023.092.3516.71
AKCNS3,959,125,36610.372.3510.34
BOBET2,477,600,00036.672.7215.59
BASCM1,527,719,2853.8732.17
BSOKE872,000,000-8.6135.87
BTCIM3,549,600,0003.4616.75
CIMSA4,355,122,4104.441.779.06
CMBTN343,380,00014.5712.06
CMENT2,346,809,75313.951.9413.22
DOGUB151,320,000192.174.87
GOLTS926,100,00060.321.877.8
KONYA4,832,990,448531.6412.96184.29
NIBAS444,960,00013.332.9
NUHCM8,299,301,40010.223.8311.29
OYAKC14,543,809,75017.844.5513.08
BUCIM3,480,000,0005.871.333.45