Toptan ve Perakende Ticaret Sektörü

Perakende sektörü üreticiyle tüketici arasındaki köprü görevini üstlenen ve malların nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan sektördür. Market zincirleri, otomobil distribütörleri, teknoloji marketleri bu sektörün en bilinen oyuncularıdır.

Toptan ve Perakende Ticaret Şirketleri

Şirket KoduPiyasa DeğeriF/KPD/DDFD/FAVÖK
ADESE725,760,0001.760.3711.49
ARENA1,287,000,00013.861.5116.36
ARMDA3,264,000,0004.7325.54
AVTUR88,200,0002.730.6972.11
BIMAS49,820,760,00013.885.597.57
BIZIM913,800,0008.553.751.48
CRFSA4,464,415,349-9.066.87
DESPC230,460,0005.041.557.28
DGATE310,500,00010.051.797.7
DOAS16,027,000,0005.493.925.34
ETILR255,600,00012.784.3622.81
INDES1,744,960,0003.861.762.01
INTEM1,026,432,00019.1212.0113.61
PENTA17,612,027,20016.5650.31
MEPET229,064,0003.060.574.7
MGROS9,005,637,54938.8914.153.62
MIPAZ1,275,040,00017.613.49
PSDTC167,656,5007.543.174.77
SANKO989,100,0007.151.5526.2
SOKM7,089,815,59614.239.373.15
TGSAS196,050,00014.682.7812.31
TKNSA1,394,940,0007.454.641.61
KIMMR868,800,00045.621.985.68
MOBTL1,763,000,0002.660.9513.2
GMTAS466,996,0006.951.119.41